Kategóriák

Termék részletek



Vákumpumpa Seat Altea Seat Cordoba Vákumpumpa 038145209N

Vákumpumpa Seat Altea Seat Cordoba Vákumpumpa 038145209N

Státusz
ÚJ    
-27%
Termék ára /Bruttó/
78 500 Ft
Akció: 57 600 Ft
Termék kosárba helyezése
Cikkszám
038145209N_SC
Megosztom
Funkciók
Rövid leírás a termékről

Audi A2 Vákuumpumpa 038145209N
Audi A3 Vákuumpumpa 038145209N
Audi A4 Vákuumpumpa 038145209H
Ford Galaxy Vákuumpumpa 038145209K
Seat Alhambra Vákuumpumpa
Seat Cordoba Vákuumpumpa
Skoda Octavia Vákuumpumpa
Vw Caddy Vákuumpumpa
Vw Golf Vákuumpumpa
Vw Passat Vákuumpumpa
Vw Sharan Vákuumpumpa.
Gyáriszám: 038145209N
ÚJ utángyártott
Garancia 1év
Típusok a termékleírásban.
Rendelés előtt érdeklődjön.
szilkerauto.kft@chello.hu
+36 30 467-0861
+36 1 784-8055

A termék tulajdonságai
Típusok , váltószámok

AUDI A2 (8Z0) 1.2 TDI 03.01 - 08.05 45 61 1191 Ferdehátú
AUDI A2 (8Z0) 1.4 TDI 11.03 - 08.05 66 90 1422 Ferdehátú
AUDI A2 (8Z0) 1.4 TDI 02.00 - 08.05 55 75 1422 Ferdehátú
AUDI A3 (8L1) 1.9 TDI 08.00 - 05.03 96 130 1896 Ferdehátú
AUDI A3 (8L1) 1.9 TDI 10.00 - 05.03 74 100 1896 Ferdehátú
AUDI A3 (8L1) 1.9 TDI quattro 08.00 - 05.03 96 130 1896 Ferdehátú
AUDI A3 (8P1) 1.9 TDI 05.03 - 05.10 77 105 1896 Ferdehátú
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 06.05 - 06.08 103 140 1968 Ferdehátú
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI quattro 01.06 - 06.08 103 140 1968 Ferdehátú
AUDI A3 Kabrió (8P7) 1.9 TDI 04.08 77 105 1896 Kabrió
AUDI A3 Sportback (8PA) 1.9 TDI 09.04 - 05.10 77 105 1896 Ferdehátú
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 06.05 - 06.08 103 140 1968 Ferdehátú
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI quattro 01.06 - 06.08 103 140 1968 Ferdehátú
AUDI A4 (8E2, B6) 1.9 TDI 06.04 - 12.04 85 116 1896 lépcsőshátú
AUDI A4 (8E2, B6) 1.9 TDI 05.01 - 12.04 74 101 1896 lépcsőshátú
AUDI A4 (8E2, B6) 1.9 TDI 11.00 - 12.04 96 130 1896 lépcsőshátú
AUDI A4 (8E2, B6) 1.9 TDI quattro 11.01 - 12.04 96 130 1896 lépcsőshátú
AUDI A4 (8EC, B7) 1.9 TDI 11.04 - 06.08 85 116 1896 lépcsőshátú
AUDI A4 (8EC, B7) 2.0 TDI 11.04 - 06.08 103 140 1968 lépcsőshátú
AUDI A4 (8EC, B7) 2.0 TDI quattro 01.06 - 06.08 103 140 1968 lépcsőshátú
AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.9 TDI 06.04 - 12.04 85 116 1896 Kombi
AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.9 TDI 11.01 - 12.04 74 101 1896 Kombi
AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.9 TDI 09.01 - 12.04 96 130 1896 Kombi
AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.9 TDI quattro 11.01 - 12.04 96 130 1896 Kombi
AUDI A4 Avant (8ED, B7) 1.9 TDI 11.04 - 06.08 85 116 1896 Kombi
AUDI A4 Avant (8ED, B7) 2.0 TDI 11.04 - 06.08 103 140 1968 Kombi
AUDI A4 Avant (8ED, B7) 2.0 TDI quattro 01.06 - 06.08 103 140 1968 Kombi
AUDI A4 Kabrió (8H7, B6, 8HE, B7) 2.0 TDI 01.06 - 03.09 100 136 1968 Kabrió
AUDI A4 Kabrió (8H7, B6, 8HE, B7) 2.0 TDI 01.06 - 03.09 103 140 1968 Kabrió
AUDI A6 (4B, C5) 1.9 TDI 07.00 - 01.05 85 115 1896 lépcsőshátú
AUDI A6 (4B, C5) 1.9 TDI 08.01 - 01.05 96 130 1896 lépcsőshátú
AUDI A6 Avant (4B, C5) 1.9 TDI 08.01 - 01.05 96 130 1896 Kombi
AUDI A6 Avant (4B, C5) 1.9 TDI 07.00 - 01.05 85 115 1896 Kombi
FORD GALAXY (WGR) 1.9 TDI 04.00 - 05.06 85 115 1896 egyterű
FORD GALAXY (WGR) 1.9 TDI 08.97 - 04.00 81 110 1896 egyterű
FORD GALAXY (WGR) 1.9 TDI 03.95 - 05.06 66 90 1896 egyterű
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI 05.05 - 05.07 110 150 1896 egyterű
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI 11.02 - 11.08 96 131 1896 egyterű
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI 06.00 - 03.10 85 115 1896 egyterű
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI 04.96 - 03.10 66 90 1896 egyterű
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI
4motion
06.00 - 03.10 85 115 1896 egyterű
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 2.0 TDI 11.05 - 03.10 103 140 1968 egyterű
SEAT ALTEA (5P1) 1.9 TDI 08.09 66 90 1896 egyterű
SEAT ALTEA (5P1) 1.9 TDI 04.04 77 105 1896 egyterű
SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI 11.05 103 140 1968 egyterű
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.9 TDI 08.09 66 90 1896 egyterű
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.9 TDI 10.06 77 105 1896 egyterű
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 10.06 103 140 1968 egyterű
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 4x4 06.07 103 140 1968 egyterű
SEAT AROSA (6H) 1.4 TDI 01.00 - 06.04 55 75 1422 Ferdehátú
SEAT CORDOBA (6L2) 1.4 TDI 06.05 - 11.09 59 80 1422 lépcsőshátú
SEAT CORDOBA (6L2) 1.4 TDI 05.05 - 11.09 51 70 1422 lépcsőshátú
SEAT CORDOBA (6L2) 1.4 TDI 10.02 - 12.05 55 75 1422 lépcsőshátú
SEAT CORDOBA (6L2) 1.9 TDI 10.02 - 11.09 96 131 1896 lépcsőshátú
SEAT CORDOBA (6L2) 1.9 TDI 09.02 - 11.09 74 100 1896 lépcsőshátú
SEAT IBIZA IV (6L1) 1.4 TDI 06.05 - 11.09 59 80 1422 Ferdehátú
SEAT IBIZA IV (6L1) 1.4 TDI 05.05 - 11.09 51 70 1422 Ferdehátú
SEAT IBIZA IV (6L1) 1.4 TDI 05.02 - 12.05 55 75 1422 Ferdehátú
SEAT IBIZA IV (6L1) 1.9 TDI 02.02 - 11.09 96 131 1896 Ferdehátú
SEAT IBIZA IV (6L1) 1.9 TDI 02.02 - 11.09 74 100 1896 Ferdehátú
SEAT IBIZA IV (6L1) 1.9 TDI Cupra R 03.04 - 02.08 118 160 1896 Ferdehátú
SEAT IBIZA V (6J5) 1.4 TDI 07.08 - 06.10 59 80 1422 Ferdehátú
SEAT IBIZA V (6J5) 1.9 TDI 03.08 - 06.10 77 105 1896 Ferdehátú
SEAT IBIZA V SPORTCOUPE (6J1) 1.4 TDI 07.08 - 06.10 59 80 1422 Kupé
SEAT IBIZA V SPORTCOUPE (6J1) 1.9 TDI 07.08 - 06.10 77 105 1896 Kupé
SEAT LEON (1M1) 1.9 TDI 05.03 - 06.06 96 130 1896 Ferdehátú
SEAT LEON (1M1) 1.9 TDI 02.01 - 06.06 110 150 1896 Ferdehátú
SEAT LEON (1M1) 1.9 TDI Syncro 05.02 - 06.06 110 150 1896 Ferdehátú
SEAT LEON (1P1) 1.9 TDI 06.07 66 90 1896 Ferdehátú
SEAT LEON (1P1) 1.9 TDI 07.05 77 105 1896 Ferdehátú
SEAT LEON (1P1) 2.0 TDI 10.05 103 140 1968 Ferdehátú
SEAT TOLEDO II (1M2) 1.9 TDI 05.03 - 05.06 96 130 1896 lépcsőshátú
SEAT TOLEDO II (1M2) 1.9 TDI 10.00 - 05.06 110 150 1896 lépcsőshátú
SEAT TOLEDO III (5P2) 1.9 TDI 10.04 - 05.09 77 105 1896 egyterű
SEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TDI 11.05 - 05.09 103 140 1968 egyterű
SKODA FABIA (6Y2) 1.4 TDI 10.05 - 03.08 59 80 1422 Ferdehátú
SKODA FABIA (6Y2) 1.4 TDI 04.03 - 03.08 55 75 1422 Ferdehátú
SKODA FABIA (6Y2) 1.9 TDI 01.00 - 03.08 74 100 1896 Ferdehátú
SKODA FABIA (6Y2) 1.9 TDI RS 06.03 - 03.08 96 130 1896 Ferdehátú
SKODA FABIA 1.4 TDI 02.07 51 70 1422 Ferdehátú
SKODA FABIA 1.4 TDI 01.07 59 80 1422 Ferdehátú
SKODA FABIA 1.9 TDI 04.07 77 105 1896 Ferdehátú
SKODA FABIA Combi (6Y5) 1.4 TDI 10.05 - 12.07 59 80 1422 Kombi
SKODA FABIA Combi (6Y5) 1.4 TDI 04.03 - 12.07 55 75 1422 Kombi
SKODA FABIA Combi (6Y5) 1.9 TDI 04.00 - 12.07 74 100 1896 Kombi
SKODA FABIA Combi 1.4 TDI 10.07 59 80 1422 Kombi
SKODA FABIA Combi 1.4 TDI 10.07 51 70 1422 Kombi
SKODA FABIA Combi 1.9 TDI 10.07 77 105 1896 Kombi
SKODA OCTAVIA (1U2) 1.9 TDI 10.05 - 12.10 74 100 1896 Ferdehátú
SKODA OCTAVIA (1U2) 1.9 TDI 09.02 - 09.04 96 130 1896 Ferdehátú
SKODA OCTAVIA (1Z3) 1.9 TDI 06.04 - 12.10 77 105 1896 Ferdehátú
SKODA OCTAVIA (1Z3) 2.0 TDI 11.05 103 140 1968 Ferdehátú
SKODA OCTAVIA Combi (1U5) 1.9 TDI 09.02 - 09.04 96 130 1896 Kombi
SKODA OCTAVIA Combi (1U5) 1.9 TDI 08.00 - 12.10 74 100 1896 Kombi
SKODA OCTAVIA Combi (1U5) 1.9 TDI 4x4 09.00 - 01.06 74 100 1896 Kombi
SKODA OCTAVIA Combi (1Z5) 1.9 TDI 09.04 - 12.10 77 105 1896 Kombi
SKODA OCTAVIA Combi (1Z5) 1.9 TDI 4x4 11.04 - 12.10 77 105 1896 Kombi
SKODA OCTAVIA Combi (1Z5) 2.0 TDI 11.05 103 140 1968 Kombi
SKODA OCTAVIA Combi (1Z5) 2.0 TDI 4x4 07.06 103 140 1968 Kombi
SKODA SUPERB (3T4) 1.9 TDI 03.08 77 105 1896 Ferdehátú
SKODA SUPERB (3T4) 2.0 TDI 03.08 103 140 1968 Ferdehátú
SKODA SUPERB (3U4) 1.9 TDI 01.07 - 03.08 85 115 1896 lépcsőshátú
SKODA SUPERB (3U4) 1.9 TDI 10.05 - 05.07 77 105 1896 lépcsőshátú
SKODA SUPERB (3U4) 1.9 TDI 08.02 - 10.05 74 101 1896 lépcsőshátú
SKODA SUPERB (3U4) 1.9 TDI 12.01 - 03.08 96 130 1896 lépcsőshátú
SKODA SUPERB (3U4) 2.0 TDI 10.05 - 03.08 103 140 1968 lépcsőshátú
SKODA SUPERB Kombi (3T5) 1.9 TDI 10.09 - 11.10 77 105 1896 Kombi
SKODA SUPERB Kombi (3T5) 2.0 TDI 10.09 - 03.10 103 140 1968 Kombi
VW BORA (1J2) 1.9 TDI 11.00 - 05.05 96 130 1896 lépcsőshátú
VW BORA (1J2) 1.9 TDI 09.00 - 05.05 74 101 1896 lépcsőshátú
VW BORA (1J2) 1.9 TDI 05.00 - 05.05 110 150 1896 lépcsőshátú
VW BORA (1J2) 1.9 TDI 12.98 - 06.01 85 115 1896 lépcsőshátú
VW BORA (1J2) 1.9 TDI 4motion 11.00 - 05.05 96 130 1896 lépcsőshátú
VW BORA (1J2) 1.9 TDI 4motion 09.00 - 05.05 74 101 1896 lépcsőshátú
VW BORA (1J2) 1.9 TDI 4motion 05.00 - 05.05 110 150 1896 lépcsőshátú
VW BORA (1J2) 1.9 TDI 4motion 02.99 - 06.01 85 115 1896 lépcsőshátú
VW BORA Kombi (1J6) 1.9 TDI 05.01 - 05.05 110 150 1896 Kombi
VW BORA Kombi (1J6) 1.9 TDI 11.00 - 05.05 96 130 1896 Kombi
VW BORA Kombi (1J6) 1.9 TDI 09.00 - 05.05 74 101 1896 Kombi
VW BORA Kombi (1J6) 1.9 TDI 05.99 - 06.01 85 115 1896 Kombi
VW BORA Kombi (1J6) 1.9 TDI 4motion 05.01 - 05.05 110 150 1896 Kombi
VW BORA Kombi (1J6) 1.9 TDI 4motion 11.00 - 05.05 96 130 1896 Kombi
VW BORA Kombi (1J6) 1.9 TDI 4motion 09.00 - 05.05 74 101 1896 Kombi
VW BORA Kombi (1J6) 1.9 TDI 4motion 05.99 - 06.01 85 115 1896 Kombi
VW CADDY III Dobozos (2KA, 2KH, 2CA,2CH) 1.9 TDI09.05 - 08.10 55 75 1896 Dobozos
VW CADDY III Dobozos (2KA, 2KH, 2CA,2CH) 1.9 TDI04.04 - 08.10 77 105 1896 Dobozos
VW CADDY III Dobozos (2KA, 2KH, 2CA,2CH) 1.9 TDI 4motion11.08 - 08.10 77 105 1896 Dobozos
VW CADDY III Dobozos (2KA, 2KH, 2CA,2CH) 2.0 SDI03.04 - 08.10 51 70 1968 Dobozos
VW CADDY III Dobozos (2KA, 2KH, 2CA,2CH) 2.0 TDI09.07 - 08.10 103 140 1968 Dobozos
VW CADDY III Kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ)1.9 TDI09.05 - 08.10 55 75 1896 Kombi
VW CADDY III Kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ)1.9 TDI04.04 - 08.10 77 105 1896 Kombi
VW CADDY III Kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ)1.9 TDI 4motion05.08 - 08.10 77 105 1896 Kombi
VW CADDY III Kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ)2.0 SDI03.04 - 08.10 51 70 1968 Kombi
VW CADDY III Kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ)2.0 TDI09.07 - 08.10 103 140 1968 Kombi
VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TDI 06.06 - 05.08 103 140 1968 Kabrió
VW FOX (5Z1, 5Z3) 1.4 TDI 04.05 51 70 1422 Ferdehátú
VW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI 11.00 - 06.05 96 130 1896 Ferdehátú
VW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI 09.00 - 06.05 74 101 1896 Ferdehátú
VW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI 05.00 - 06.05 110 150 1896 Ferdehátú
VW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI 12.98 - 06.01 85 115 1896 Ferdehátú
VW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI 4motion 11.00 - 06.05 96 130 1896 Ferdehátú
VW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI 4motion 09.00 - 06.05 74 101 1896 Ferdehátú
VW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI 4motion 02.00 - 06.05 110 150 1896 Ferdehátú
VW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI 4motion 09.99 - 06.01 85 115 1896 Ferdehátú
VW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI 11.00 - 06.06 96 130 1896 Kombi
VW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI 09.00 - 06.06 74 101 1896 Kombi
VW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI 08.99 - 06.01 85 115 1896 Kombi
VW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI 4motion 11.00 - 06.06 96 130 1896 Kombi
VW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI 4motion 09.00 - 06.06 74 101 1896 Kombi
VW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI 4motion 05.99 - 06.01 85 115 1896 Kombi
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.9 TDI 05.05 - 12.08 66 90 1896 Ferdehátú
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.9 TDI 01.05 - 01.09 77 105 1896 Ferdehátú
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 2.0 TDI 12.05 - 05.09 103 140 1968 Ferdehátú
VW GOLF V (1K1) 1.9 TDI 05.04 - 11.08 66 90 1896 Ferdehátú
VW GOLF V (1K1) 1.9 TDI 10.03 - 11.08 77 105 1896 Ferdehátú
VW GOLF V (1K1) 1.9 TDI 4motion 08.04 - 11.08 77 105 1896 Ferdehátú
VW GOLF V (1K1) 2.0 SDI 01.04 - 11.08 55 75 1968 Ferdehátú
VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 12.04 - 11.08 103 140 1968 Ferdehátú
VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 4motion 08.04 - 11.08 103 140 1968 Ferdehátú
VW JETTA III (1K2) 1.9 TDI 08.05 - 10.10 77 105 1896 lépcsőshátú
VW JETTA III (1K2) 2.0 TDI 10.05 - 10.10 103 140 1968 lépcsőshátú
VW LUPO (6X1, 6E1) 1.2 TDI 3L 07.99 - 07.05 45 61 1191 Ferdehátú
VW LUPO (6X1, 6E1) 1.4 TDI 01.99 - 07.05 55 75 1422 Ferdehátú
VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 1.9 TDI 07.05 77 105 1896 Ferdehátú
VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 1.9 TDI 02.01 74 101 1896 Ferdehátú
VW NEW BEETLE Kabrió (1Y7) 1.9 TDI 07.05 - 09.10 77 105 1896 Kabrió
VW NEW BEETLE Kabrió (1Y7) 1.9 TDI 06.03 - 09.10 74 100 1896 Kabrió
VW PASSAT (3B2) 1.9 TDI 02.00 - 11.00 74 101 1896 lépcsőshátú
VW PASSAT (3B2) 1.9 TDI 08.98 - 11.00 85 115 1896 lépcsőshátú
VW PASSAT (3B2) 1.9 TDI 4motion 08.99 - 11.00 85 115 1896 lépcsőshátú
VW PASSAT (3B3) 1.9 TDI 11.00 - 05.05 96 130 1896 lépcsőshátú
VW PASSAT (3B3) 1.9 TDI 11.00 - 05.05 74 101 1896 lépcsőshátú
VW PASSAT (3B3) 1.9 TDI 4motion 11.00 - 05.05 96 130 1896 lépcsőshátú
VW PASSAT (3B3) 2.0 TDI 12.03 - 05.05 100 136 1968 lépcsőshátú
VW PASSAT (3C2) 1.9 TDI 03.05 - 11.08 77 105 1896 lépcsőshátú
VW PASSAT (3C2) 2.0 TDI 03.05 103 140 1968 lépcsőshátú
VW PASSAT (3C2) 2.0 TDI 4motion 03.05 103 140 1968 lépcsőshátú
VW PASSAT Variant (3B5) 1.9 TDI 02.00 - 11.00 74 101 1896 Kombi
VW PASSAT Variant (3B5) 1.9 TDI 08.98 - 11.00 85 115 1896 Kombi
VW PASSAT Variant (3B5) 1.9 TDI 4motion 08.99 - 11.00 85 115 1896 Kombi
VW PASSAT Variant (3B6) 1.9 TDI 11.00 - 05.05 96 130 1896 Kombi
VW PASSAT Variant (3B6) 1.9 TDI 11.00 - 05.05 74 101 1896 Kombi
VW PASSAT Variant (3B6) 1.9 TDI 4motion 11.00 - 05.05 96 130 1896 Kombi
VW PASSAT Variant (3B6) 2.0 TDI 12.03 - 05.05 100 136 1968 Kombi
VW PASSAT Variant (3C5) 1.9 TDI 08.05 - 11.08 77 105 1896 Kombi
VW PASSAT Variant (3C5) 2.0 TDI 08.05 103 140 1968 Kombi
VW PASSAT Variant (3C5) 2.0 TDI 4motion 08.05 103 140 1968 Kombi
VW POLO (6N2) 1.4 TDI 10.99 - 09.01 55 75 1422 Ferdehátú
VW POLO (9N_) 1.4 TDI 04.05 - 11.09 59 80 1422 Ferdehátú
VW POLO (9N_) 1.4 TDI 04.05 - 11.09 51 70 1422 Ferdehátú
VW POLO (9N_) 1.4 TDI 10.01 - 06.05 55 75 1422 Ferdehátú
VW POLO (9N_) 1.9 TDI 11.03 - 11.09 96 130 1896 Ferdehátú
VW POLO (9N_) 1.9 TDI 10.01 - 11.09 74 101 1896 Ferdehátú
VW POLO lépcsőshátú (9A4) 1.4 TDI 07.03 55 75 1422 lépcsőshátú
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI 06.05 - 03.10 110 150 1896 egyterű
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI 11.02 - 03.10 96 130 1896 egyterű
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI 04.00 - 03.10 85 115 1896 egyterű
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI 09.95 - 03.10 66 90 1896 egyterű
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI4motion04.00 - 03.10 85 115 1896 egyterű
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.0 TDI 11.05 - 03.10 103 140 1968 egyterű
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.0 TDI 11.05 - 03.10 100 136 1968 egyterű
VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.9 TDI 11.04 - 05.10 66 90 1896 egyterű
VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.9 TDI 08.03 - 05.10 77 105 1896 egyterű
VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.9 TDI 02.03 - 05.04 74 100 1896 egyterű
VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI 12.05 - 05.10 103 140 1968 egyterű

AUDI 038145209
AUDI 038145209A
AUDI 038145209C
AUDI 038145209E
AUDI 038145209H
AUDI 038145209K
AUDI 038145209N
AUDI 038145209Q
BOSCH F009D02799
FORD 1100630
FORD 1227658
FORD 1426037
FORD 1426038
FORD 1459219
FORD 1477045
FORD 3M219350 AA
FORD 3M219350 BA
FORD 3M219350 CA
FORD 5M219350 AA
FORD 6M219350 AA
FORD XM219350 AA
HOFFER 8091019
LuK 2003035-00
LuK 2503033-00
LuK 561005310
MEAT & DORIA 91019
PIERBURG 7.02551.02
PIERBURG 7.24807.17
PIERBURG 70255102
PIERBURG 702551020
PIERBURG 72480717
PIERBURG 724807170
SEAT 038145209
SEAT 038145209A
SEAT 038145209C
SEAT 038145209E
SEAT 038145209H
SEAT 038145209K
SEAT 038145209N
SKODA 038145209A
SKODA 038145209E
SKODA 038145209H
SKODA 038145209K
SKODA 038145209N
VAG 038145209E
VAG 038145209H
VAG 038145209K
VAG 038145209N
VW 038145209
VW 038145209A
VW 038145209C
VW 038145209E
VW 038145209H
VW 038145209K
VW 038145209N
VW 038145209Q
038145209A
038145209C
038145209Q
038145209N
038145209H
038145209K
038145209
FORD
1100630
1426037
1459219
1426038
1477045
FORD USA
3M219350CA
5M219350AA
6M219350AA
XM219350AA
3M219350BA
SEAT
038145209N
038145209H
038145209Q
038145209K
038145209A
038145209C
038145209
038145209E
SKODA
038145209Q
038145209E
038145209A
038145209N
038145209
038145209H
038145209C
038145209C
038145209N
038145209K
038145209Q
038145209A
038145209E